Діностенд

Діностенд дозволяє отримати графік характеристик двигуна, крутний момент та потужність, а також опціонально перевірити співвідношення паливно-повітряної суміші (AFR).

За допомогою діностенда стаж можливим налаштувати паливну систему(карбюратор, інжектор) на оптимальні режими роботи двигуна. 

Для чого це потрібно?

В першу чергу спортивні мотоцикли для змагань, можливість отримання додаткових "коней" шляхом оптимізації суміші під встановлені тюнінгові компоненти(вали грм, ступінь стиснення, випускна система).

Для мотоциклів що пересуваються дорогами загального користування. Також оптимізація режимів роботи двигуна в залежності від встановлених компонентів. Що дозволяє комфортніше рухатись в міському трафіку, а також зниження витрат палива завдяки оптимальному згорянню суміші, а також зменшення або усунення "провалів" крутного моменту.

Ціни на заміри та налаштування:

Замір потужності та AFR - $50

Налаштування карбюраторів/інжектора - від $ 250

Налаштування Harley-Davidson обговорюється індивідуально

 

*Заміри на діностенді, це відносний метод вимірювання, тому в абсолютних цифрах можливі відмінності від характеристик заявлених виробником. Ваш мотоцикл можна порівняти з будь яким, який вимірювався на нашому стенді(більше 40 моделей)